| Zambet a întrebat:

Ce credeti, bate Oltchim Viborgul? love struck

Romania sa fie campioana >Europei...:

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cred ca Oltichim are forta necesara. Le tin pumnii fetelor. Urmaresc fetele de ani buni si mereu m-au facut sa ma simt mandru. Nu trebuie neglijata forta echipei adverse, de asemenea o trupa de elita. Sper sa pot spune si eu in ultimele secunde la un scor de egalitate urmatoarele vorbe ( si sa imi fie confirmate ) : Ada Nechita trebuie sa inscrie, Ada Nechita va inscrie happy

| User a răspuns:

In veci... tot din natia asta de delasatori/hoti/etc fac parte si ele. Daca bate Oltchimu' ma fac popa.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Normal Olchim a evoluat foarte mult si este foarte buna:Xam mare incredere in echioa:X si in victorie.

| andreiyo50 a răspuns:

Sper ca da, le tin pumnii!

| Nuuu a răspuns:

Daca scoatem un rezultat bun in Norvegia avem sanse foarte mari!
Avem si avantajul returului in Romania ceea ce este foarte important. Vor fi 2 meciuri frumoase din care speram sa iasa invingatoare Oltchim si implicit si Romania!

Răspuns utilizator avertizat
| cristinna1919 a răspuns:

Eu zic ca nu bate, dar cine stie? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu zic ca nu bate, dar cine stie? happy