| a12 a întrebat:

Credeti ca DD are bani pentru OLTCHIM?

12 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Vom vedea în lunile următoare!

| Minks a răspuns:

Cui ii pasa? laughing

| VadTot a răspuns:

A Jucat la cacealma! Va ajunge iar in dupa gratii cateva saptamanii iti garantez!

| stresat a răspuns:

Nu conteaza daca are bani sau nu. Important e ca ceea ce face el e doar de fatada, nu il intereseaza cumpararea oltchimului, e o chestie mai mult politica. Si nu are banii aia.
Citeste mai mult aici http://www.hotnews.ro/......onescu.htm

| sltlp a răspuns:

Normal ca are bani. sunt milioane de tantalai care se uita la ce prostii spune in fiecare seara=audienta=bani

| Oana92 a răspuns:

La cati dezechilibrati se uita zilnic la otv nu cred, ci sunt convinsa ca noi habar nu avem nici sa numaram cati bani are diaconescu. Macar de ar avea si minte...

| dragos9234 a răspuns:

Nu.

| Niiiicu a răspuns:

Are,cu siguranta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El n-are, însă mântuitorul lui de la Cotroceni are.

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Sugerezi,dupa tiparul instaurat de CVT, ca orbetele il are supus pe caracalean?

Răspuns utilizator avertizat
| SandraLove a răspuns:

laughingnu stiulaughing