| Ionică a întrebat:

Credeti ca va castiga Oltchim in meciul cu Viborg? Din ce tara provine Viborg? Unde va juca Viborg - Oltchim, finala Ligii Campionilor? Va uitati la meci? Tineti cu Oltchim? Eu sper sa castige Oltchim. Hai, Oltchim! Hai, Romania! Sa vina cupa in Romania! Multumesc!

3 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Sper că Oltchim.Viborg provine din Danemarca. În Danemarca joacă azi, returul va fi la noi. Dacă am timp, mă uit.Sigur că da.

| Silvia a răspuns:

A cam câştigat Viborgsad. Aşteptăm returulhappy.

| Rukhsandra a răspuns:

Cum a zis si silvia viborg e o echipa din danemarca
sunt destul de bune dar speram ca fetele noastre sa le bata si sa castige finala
hai oltchim! big grin