| St3fanuTz a întrebat:

Ce credeti despre ACTA?

Răspuns Câştigător
| CosminCicio a răspuns:

ACTA ?! de **** eu una sunt impotriva suntem copii avem si noi nevoie de timpul nostru nu doar scoala si plus de asta o sa distruga tot si pc-uri si telefonae plus inchisoare si amenda ?! ce dracu nu doar teme avem nevoie de timpul nostru SPUNE-TI NU ACTA

5 răspunsuri:
| Lumynyzza a răspuns:

Bullshit!

| edy79 a răspuns:

Este cea mai mare prostie, vor sa controleze traficul pe internet, internetul este singura lume libera pe care o avem iar ei vor sa o distruga, intrati pe https://secure.avaaz.org/en/eu_save_the_internet/? fp, semnatio si este posibil sa scapam de ea. Semnatio, va rog mult!

| HoneyBunnie a răspuns:

ACTA- acest **** trebuie anulat. Sunt total contra!

| ygrec25 a răspuns:

O prostie. s-au trezit si ei ca nu mai ii voie cu piratari si tot felulu de chestii. vrem libertate pe netbig grin

| Mihaa94 a răspuns:

Mie sincer nu imi convine chestia cu ACTA!straight face