| Skeletor a întrebat:

Credeti ca ACTA se va accepta?

10 răspunsuri:
| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Nu, avand in vedere cati oameni sunt impotriva straight face.

| CautNume a răspuns:

Nu cred.

| barbieA a răspuns:

Eu intelesesem ca basescu deja a semnat confused

| Clauvdgg a răspuns:

Nu happy

| PanaceuUniversal a răspuns:

ACTA a fost amanata pe termen nedefinit datorita protestelor din intreaga lume. Guvernul Ponta a anuntat ca nu vor ratifica ACTA in Romania!

| Bris a răspuns:

Nu si sper sa fie asalaughing.

| anoxdox a răspuns:

Acta nu se mai numeste ACTA se numeste CISPE pentru ca au adaugat si SOPA si PIPA si acum se numeste CISPA si daca CISPA se pune nu o sa mai fie nimic interesant pe internet si o sa se intample ca in egipt o sa inchida aprape toata lumea internetul straight face CISPA _i_ du-te de unde ai venit _i_

| TuTuOfficial a răspuns:

Ce tot ziceti a mai zis odata ca se va intampla eu zic ca nu va fi aceptata si punct.big grin

| Jazzberry12 a răspuns:

Sa speram ca nu. Sper ca protestele din jurul lumii sa fi tras un semnal de alarma. Nu ar fi ok sa se voteze legea fara acordul poporului. Daca se intampla asta, se incalca drepturile omului, iar principiile democratiei sunt calcate in picioare.

| AdrianCXD a răspuns:

Nu cred, nu au voie sa iti incalce intimitatea