| aannddrreeaa a întrebat:

Ce credeti despre blogul meu? Funda pentru o parere sincera si ampla, care sa cuprinda opinia despre aspect, continut, sugestii(ce e bine, ce mai trebuie adaugat), ce va place cel mai mult.
http://welcomechezmireille.blogspot.ro

Răspuns Câştigător
| peticel20 a răspuns:

Este intr-adevar foarte colorat, trebuie sa recunosc ca am facut putin; o; o cand l-am deschis.scoate bancurile, asa ceva gasesti peste tot pe net si plictisesc ingrozitor.lasa-ti doar opiniile personale, legate de filme, muzica etc.mai simplut ca-i mai dragut.si schimba neaparat culorile, in ceva simplu, uni, elegant ca da altfel si nici nu mai raneste retina cand intri pe blog.bafta si continua cu el!

2 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

La aspect cred ca este prea incarcat, adica prea multe culori, imagini - avioane, stelute, baloane etc. happy Cauta un sablon mai simplu. Pentru inceput merge, dar mai ai de lucrat. Succes.

| Zeflemitoarea a răspuns:

S-ar presupune că pe un blog postezi chestii care îţi aparţin. În schimb...sunt bancuri, cu siguranţă copy-paste-uri.
Aspect-jalnic.
Lasă-te!