| aannddrreeaa a întrebat:

Funda pentru o parere ampla si sincera despre blogul meu(despre aspect, continut, ce ii lipseste si ce mai trebuie adaugat)!

http://welcomechezmireille.blogspot.ro

Răspuns Câştigător
| andreeapp a răspuns:

Ok, parere sincera: 1. culorile sunt placute ochiului, mai putin banner-ul... E pus cam aiurea, "peste" template-ul site-ului tau. Ai putea sa modifici in photoshop daca te pricepi, as avea si cateva idei in privinta asta.
2. La sectiunea Glume, ar fi ok daca ai adauga mai multe si le-ai pune si pe categorii (Toate, Blonde, Tarani, Canibali, si ce fel de glume mai exista). A, si sa adaugi tot acolo si cele de pe pagina principala. Mai cauta pe alte site-uri, e plin de bancuri pe internet happy bafta

2 răspunsuri:
| andreeapp a răspuns:

Hey, am incercat sa iti trimit mesaj si se pare ca nu pot trimite.
In legatura cu bannerul, am vazut ca ai facut ceva modificari, l-ai scos si ai lasat template-ul initial. arata mai bine acum, doar ca secitiunea Pagina de pornire s-a imbinat cu Welcome. A, si daca vrei, muta "Membri" mai jos pentru ca este peste butonul de cautare. Si incearca sa nu scrii cu portocaliu peste ceva tot portocaliu happy

| aannddrreeaa explică (pentru andreeapp):

Problema este ca nu pot modifica din setari culoare si am lasat-o asa, desi am vazut ca nu e bine...