| Fantomita a întrebat:

Ce credeti despre cel care ne conduce tara?

16 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Isi depaseste atributiile si provoaca mari confuzii.

| Sin a răspuns:

Ma abtin ca ma leaga astia de la securitate.

| pauladrian a răspuns:

Un bagabont si un betiv.

| Ancestralsoul a răspuns:

Nu vad ce as putea sa apreciez la tata base? Chiar nu vad. A ajuns la putere datorita ignorantie celor ce l-au votat, iar acum regreta.Nu zic ca ceilalti erau mai potriviti, dar cel putin mi se par mult mai educati si civilizati.Toti au furat, dar astia fura pe fata, fara sa le pese de cineva. Daca nu schimba macazul si se pun pe treaba vor disparea curand de pe esichierul politici romanesc, ca nu cred ca ar mai vota cineva cu ei.In plus fata de asta, daca nu fac ceva sa redreseze economia reala, sa producem, sa exortam, atunci ne vom afunda si mai adanc in aceasta mocirla.Nu mai au scuza crizei, e vorba de interesele lor si nepasarea fata de tara si popor.Base s-a folosit de unii sa ajunga sus, iar acum ii calca pe toti.Eu nu as vota niciodata un candidat la functia de sef de stat cand stiu cand, vorba celor de la Parazitii:
(Marele magician)
Un marinar betiv ce minte,
Ascunde flota-n maneca si devine Presedinte.

| Deeiu a răspuns:

Ca persoana publica este in regula, ok happy
Da' ca lider nu-mi place.eu nu vad nici. o schimbare in bine straight face
Take care!kiss

| laurentiu a răspuns:

Da il iubesc laughing

| lora3u a răspuns:

Suntem condusi de niste oameni incapabili, niste escroci ...si pana nu se va porni o revolutie, nu cred sa se schimbe nimic tongue. Ce cred despre lider, e un incapabil, dovada e situatia in care ne aflam acum

| SweetCherry a răspuns:

Eu zic ca e un ametit care habar n-are ce facehee hee

| Anonim951 a răspuns:

Aproximativ 10 % din totalul tarii noastre il plac pe Basescu iar acesti 10 % ii reprezinta Membrii partidului sau. Eu unul il detest si astept revolutia din 2010

| daanyelaa a răspuns:

Nusadsadsuntem o tara de ***

| Alle_2299 a răspuns:

Cine mah Băse? Chelia face tot!laughing

vai de ţara noastră!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragi tovarăşi: sa traiti bine! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Credem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic.
Sentimentele sunt aceleasi. Il ador cum adora el poporul asta.