| vanciurea a întrebat:

Era o emisiune pe otv in care trebuia sa spui cine conduce tara. Dumneavoastra cine credeti ca actual conduce tara?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fondul Monetar Internațional ne are sub papuc.
Pa, pa.

| Hombre a răspuns:

Ala care acum 2 ore nea anuntat ca se reduce salariul la bugetari cu 25% si pensiile cu 15%. Dar tu de pe ce planeta esti?

| stelianr a răspuns:

Tara a fost si este condusa de imbogatitii revolutiei: securisti, nomenclaturisti.Acum suntem conditionati si de FMI.

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Cineva care are un interes in "tara" asta. Banuiesc ca nici macar nu e roman, mai degraba evreu/i :p (cred in "teoria conspiratiei"). Oricum, ne meritam soarta; daca bagi niste straini in cazanul cu smoala, toti vor iesi afara, dar daca bagi niste romani... primul care va incerca sa iasa va fi tras inapoi de ceilalti.

| shadovv a răspuns:

Pfff... Chuck Norris, era chiar asa de greu?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dan Diaconescu Direct smug

| DarknessKirin a răspuns:

Eu bineinteles?

| marcel1971 a răspuns:

Nu conduce nimeni! suntem pe PILOT AUTOMAT!