| RockLegend a întrebat:

Ce credeti despre jocul Black Ops? Eu il ador!

5 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Si mie imi place Black Ops, si ce-i cu asta?! O intrebare fara rost... straight face

| JaJe a răspuns:

Am inteles RockLegend, dar ti se pare ca Black Ops nu este cunoscut? sunt sigur ca cel putin 90% din gamerii din RO au jucat Black Ops.

| RockLegend explică:

Jaje, nu e chiar fara rost. Am vrut sa vad cati romani joaca black ops

| TheSkyNow a răspuns:

Fain fain, mai ales multi-player online big grin

| AlexHutu a răspuns:

Mie imi place, desi e primul Call of Duty care il am. Unii zic ca MW2 a fost mai bun. Oricum, grafica (cel putin pe 360) e foarte buna, gameplay-ul la fel. Daca vrei un FPS mai greu, incearca Battlefield Bad Company 2, e mai hardcore. happy