| ioana_3024 a întrebat:

Cand credeti ca vor veni cei de la Black Veil Brides in romania?

Il ador pe ANDY SIXX.
Voua va place BVB?

31 răspunsuri:
| PinguinuL a răspuns:

Si eu ii ador desi sunt baiat laughing love struck
mai ales pe andy happy ( nu intr-un mod gay )
intelegeti voi

| Kessux a răspuns:

As spera.
Semnati toti petitia asta http://www.ipetitions.com/petition/bring-bvb-to-romania/
poate reusim sa-i aducem :X
Si inregistrati-va pe http://bvbro.forumgratuit.ro/ un forum pentru toti fanii BVB :X

| 4827 a răspuns:

As da orice numai pentru un minut cu andylaughing

| ComeAsYouAre a răspuns:

Sper sa vina. iubesc bvb!>
2. nu e numai andy in formatie mai sunt si jake, ashley, jinxx si cc. ii ador pe toti 5

| Timmy97 a răspuns:

Si eu ii ador dar cum spunea si ZukeSpuneGodSaveJapan nu cred ca vor veni pentru ca nu sunt inca destul de cunoscuti incat sa faca asemenea turnee(prin lume).Dar sa nu fim pesimisti si sa speram ca vor veni cat mai curand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ii ador love struck
Dar nu cred ca vor veni.
Romania. sigh
Tara neinsemanata pentru ei happy.
Oricum
BVB \m/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ii ador dar nu o vina daca nu facem ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ii ador dar nu cred ca o sa treaca si in Romania. Dar sper.

| XxThoumaxXAndyXx a răspuns:

Chiar imi place cum canta.As vrea sa vina.

| lilith666 a răspuns:

Ei concerteaza pe scenele mari ale lumii San Francisco New York Mexico City Boenos Aieres Brasilia Hamburg Berlin Frankfurt Londra Madrid ce dracu sa caute in tara asta? nici n-avem aeroporturI in regula si autostrazi ce tin mai mult de juma de an. eu ii iubesc am fost in Germania pentru concertul lot chiar merita banii. cea mai buna trupa live din toata lumea (iar eu am fost la lady gaga, bon jovi si altele)

| BloodyDress a răspuns:

love strucklove strucklove struck ii ador:* chiar acum ascultam God bless you

| kyara10 a răspuns:

Da ii ador, mai ales pe Andy Biersack da oricat de mult Iasi iubi nu prea cred ca o sa vina pe la noi, poate peste vreo 2-3 ani sa speram

Răspuns utilizator avertizat
| Iasmiiiiiiiii a răspuns:

Din cate am vazut pe pagina lorthinking S-ar putea sa vina prin septembrie-august. xD

| anonim_4396 a răspuns (pentru Iasmiiiiiiiii):

O sa vina in europa dar nu trec si prin Romania!

| Rocker12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Au venit deja de multe ori in europa dar nu au trecut prin tara noastra de cacao

| Colorfulx a răspuns:

Nu stiu daca o sa vina, dar nah laughing
Cine stie ce se poate intampla in anii astia.
Ps: Acum e Andy Biersack, not Sixxwinking
BVB 4EVER :X

| Rocker12 a răspuns:

Daca imi place Black Veil Brides :am camera care e de fapt sufragerie plina de poze cu ei si se sperie lumea cand vine la mine, ii ador. Imi pare rau ca nu sunt destul de cunoscuti ca sa vina in tara asta mica si neinsemnata, dar daca ar veni as inebuni.

| ralukaandreea a răspuns:

Il ador pe andy sixx! si trupa black veil brides sunt trupa mea preferata si as da orice sa ajung la un concert de-al lor dar nu cred ca vor veni vreodata in romania...desi ar fi super.

| 5BVB5 a răspuns:

Nu....deci mie chiar nu imi place BVB -_-
Eu ii adorrrrr ♡♡♡♡♥♥♥♥♡♥♡♥♡♥ in special pe Ashley...si mnooo sa speram ca vor trece si prin Romania...dar sigur vor merge la Bucuresti (daca vor veni)

| Rocsii_3180 a răspuns:

Daa ii adorlove strucklove strucklove struck
Sa speram ca vor veni love struck!

| Cristiana_6635 a răspuns:

Ii ador pe black veil brides :X

| Campean_Andreea_1997 a răspuns:

Hey,
frate sper din tot sufletul sa vina si pe aici il iubesc pe Andy... dar totusi nu vom inceta sa speram... XD
si intrati pe blogul asta ca sa fim cat mai multi si sa ii aducem in Romania : http://bvbalsoinromania.blogspot.com/......tp?/search
BVB army 4ever!

| Anca_T._Alexandra_1997 a răspuns:

IL ADOOR PE ANDY BIERSACK! Si sper din toata inima sa vina in Romania love struck

| Monica_Maria_1977 a răspuns:

Da ii adorhappyMai ales pe Andy! Chiar as vrea sa vina! As merge cu siguranta!

| Sîrbu_Andrey_1996 a răspuns:

Da
mult

| 0DarkShadow0 a răspuns:

Hmmm... Posibil sa vina.;)

Pana atunci, daca aveti Facebook, intrati pe pagina asta : https://www.facebook.com/......404632612/
Sunt nuumai lucruri despre si cu Bvb! :*

| Deea_Yuky_1998 a răspuns:

As da orice sa vine

| Anne271779 a răspuns:

Dragilor, nu printr-o petitie ii aduceti in Romania, pentru ca nu stau ei sa caute site-urile voastre si petitiile si apoi vor veni. Trebuie ca cineva sa vorbeasca, sa-i aduca, sunt cheltuieli de facut, transport + cat iau pe concert, locatie and others.
Si nu spuneti ca ' myeh, sunt sigur ca nu vor veni ca nu stiu ce, suntem Romania '. Asa cum au venit Suicide Silence asa vor veni si ei, doar ca nu cand aveti voi chef. You just have to wait.