| Deian1 a întrebat:

Ce credeti despre nasa, ne ascunde secrete despre cosmos si planete cu forme de viata primitiva?

4 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Cei de la Nasa nu spun tot publicului larg, normal ca au multe secrete, am citit mai demult un articol in care un fost angajat spunea ca se ascund foarte multe lucruri oamnenilor si ca cei de la Nasa au facut multe descoperiri

| Magoo88 a răspuns:

Http://www.mediafax.ro/......ra-2809651

http://www.ziare.com/......or-1047466

Foarte multi pun aceeasi intrebare ca si tine.
https://developarea.wordpress.com/2011/02/18/ce-ascunde-nasa/

Eu sincer cred in extraterestri. Nu cred ca doar noi, pamantenii, suntem pe lume.

| anonim2832004 a răspuns:

Pai zona 51 e ascunsa de NASA. Ei au multe secete care nu le fac publice.
In ultima perioada ai vazut cat s-au axat pe spatiul cosmic si cucerirea lui deci sigur exista ceva acolo. Daca n-ar fi atunci de ce i-ar interesa? Ai vazut ca niste oameni din Romania au spart serverele NASA si pana la urma au fost opriti sa zica ceva. De ce crezi ca au fost opriti? Cat despre alte fiinte...nu stiu ce sa zic. Probabil exista. Universul e infinit. De ce sa fim numai noi? Doar 5% din treaba pe care o face NASA e facuta cu greu publica.

| Bogdan10ani a răspuns:

NASA vrei sa zici? NASA este o prostie!