| summergirl25 a întrebat:

Ce credeti despre Selena Gomez si Justin Bieber impreuna? Ce spuneti despre despartirea lor? Cine imi explica cel mai mult primeste funda!

16 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Imi sunt amandoi indiferenti.
Din cate am citit s-au despartit pentru ca nu le permitea programul sa se intalneasca.

| Adry05 a răspuns:

Nu prea se potriveau, ea era prea matură pentru el. Totuşi, păreau destul de îndrăgostiţi, deci într-un fel îmi pare rău că s-au despărţit.

| vali1985 a răspuns:

Se potrivesc.
Imi pare rau ca s-au despartit.
Sper sa se impace in curand.

| summergirl25 explică (pentru vali1985):

Si eu simt la fel. Apropo, esti fata sau baiat?

| vali1985 a răspuns (pentru summergirl25):

Baiat.

| summergirl25 explică (pentru vali1985):

Okay

| suităr a răspuns:

Au format un cuplu fericit (totusi Justin nu pare genul care ar iesi cu ea, Selena e mai inteligenta decat el)happy

| dragos9234 a răspuns:

Au fost un fel de Brangelina al adolescentilor.

| ema_2625 a răspuns:

Amândoi sunt frumoşi, le stătea bine împreună, dar în concluzie sunt oameni şi dacă s-au despărţit, înseamnă că au avut ei motivele lor şi decât să se chinuie reciproc mai bine au pus capăt. Oricum amândoi sunt în creştere si pâna la o relaţie adevărată mai străbat cale lungă.Cel puţin poate îşi găsesc refugiul în celebritate. Oricum se ştie că vedetele se despart cel mai des.Numai ei ştiu ce se intâmplă.În ziua de azi toţi cred că nu se mai pune accent pe o relaţie stabilă.

| summergirl25 explică:

Multumesc mult pentru raspunsurile date! Off. nu stiu cui sa ii dau funda!

| GrimReapper a răspuns:

Eca si cum ai zice ca faimoasa CatWoman s-ar cupla cu un soarece.
Asta e cel mai potrivit raspuns.
Justin Biberon nu marita sa fie cu Selena Gomez.

| summergirl25 explică (pentru GrimReapper):

Deci vrei sa spui ca de Selena iti place iar de Justin nu?

| GrimReapper a răspuns (pentru summergirl25):

Fi serioasa. Adica Justin Biber este egal cu One Direction.Adica cine lar iubi pe Biberon?

| CataBurja a răspuns:

Au facut bine ca s-au despartit biber este un fraier si selena nu este fraiera rolling on the floordeci selena este buna si biber este fraier

| elena1123 a răspuns:

Eu cred ca formeaza un cuplu fericit dar e o tragedie ca sau despartit.Sunt sortiti unul pentru altul. Funda?