| poofy a întrebat:

Ce credeti despre vedete?

Răspuns Câştigător
| SweetCandy a răspuns:

Vedetele nu sunt adevaratele valorii...ci artistii sunt adevaratele valori...
vedete, gen Simona senzual, sexi braileanca, nikita...etc nu cred nimic despre ele pentru ca ar fi prea importatente ca sa am o impresie...in schimb adevaratii artisti sunt oameni in aderatul sens al cuvantului, persoane care au o mare putere de control asupra propriilor sentimente pentru ca in momentul in care se urca pe scena sa lase la o parte viata personala si sa ne faca sa ne simtim bine!happy

20 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Depinde pe cine considerati vedete...

| SweetCandy a răspuns:

Asta si evidentiam... k e vedeta, chiar daca noi nu vrem sa credem... dar e o vedeta de cartonrolling on the floor

| SweetCandy a răspuns:

Pho3nix...era duetul ala q naomi?rolling on the floor
Dumnezeule... ce creaturirolling on the floor

| SweetCandy a răspuns:

Pho3nix...rolling on the floor
gata in exil q eirolling on the floor

| SweetCandy a răspuns:

Pho3nix, ...de astia scapam da sunt km multi nu putem sa ii exilam pe toti...mai bine ii ardem pe rugrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| SweetCandy a răspuns:

Pho3nix...rolling on the floor)
gata mr &mersi smith de romania...mai bine zis de TPUrolling on the floor
asa facem...iti dai seama cat avem de munk... q nikitarolling on the floor

| SweetCandy a răspuns:

Opa...pai aia/alarolling on the floor
o sa sara p mine, k nu se stie ce orientare are = )) rolling on the floor

| SweetCandy a răspuns:

Multumesc de fundita!happy

| Pho3nix a răspuns:

@sweetcandy
Vrei sa zici ca Nikita e vedeta?laughing
Vedeta la spalat rufe sau ce?laughing
Nu-mi place deloc femeia aia.

| Pho3nix a răspuns:

@sweetcandy
Ma uitam intr-o seara la emsiunea lui Capatos.
Si era Nikita invitata.
Doamne fereste...cand o vedeam ce fel canta mi se crapau toti peretii de parca era cutremur. happy

| Pho3nix a răspuns:

@sweetcandy

Da...ai dreptate.laughing
Castigatorul va lua un bilet in strainatate fara cale de intoarcere pentru a nu ne face de rusine tara noasta.happy

| Pho3nix a răspuns:

Gata... s-a decis laughing

| Pho3nix a răspuns:

@sweetcandy

Auzi... vrei sa ne facem criminali? smug laughing

| Pho3nix a răspuns:

@sweetcandy

Nikita imi ramane mie.
Naomi iti ramane tie.

| YepIsSuspended a răspuns:

A fii vedeta inseama sa fi cunoscut ca toate proastele care sunt cunoscute, a fii artist inseamna sa fii cunoscut cu un scop.

| mircea a răspuns:

Dar tu ce crezi despre "vede-te"?

| el3ctronizenT a răspuns:

Vedetele sunt cele care vor cu orice pret sa apara la televizor
si cum tele-publicul vrea cv "interesant" atunci apar o groaza de "oameni vulgari" adica din popor... si lumea crede ca asa e bine si "interesant" sa fii...
deci mie nu imi plac vedetele... artisti-vedete da, in schimb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vedetele nu sunt zei sau semizei cum se cred unii.nu e asa de usor sa fii vedeta pentru ca nu te poti scobi in nas fara sa se adune o gramada de paparazzi in jurul tau... unele vedete sunt de treaba dar mai rar gasesti astfel d vedete...in general sunt infumurate, fitoase si pretentioase...in afara de asta e aiurea daca te imbraci mai nu stiu cum gta... apari p prima pagina cum ca ''cutarica''nu s-a asortat... e aiurea sh vedetele sunt oameni la fel k si noi doar k sunt cunoscuti...mare branza

| tania13 a răspuns:

Pentru mine vedete adevarate sunt alea care nu sa dau mari in fata oamerol de exemplu cum a fost michael jackson. Dar pentru mine nicolae guta de exemplu nu e vedeta adevarata pentru ca se da mare cu bani care ai aresi multe altele.

| cristianli a răspuns:

Fiecare dintre noi este o vedeta in viata de zi cu zi, numai ca foarte putini realizeaza asta.