| CurcubeuAlbNegru a întrebat:

Bună, TPU! Ce vedete din Romania au declarat ca sunt gay? Sau care credeti voi ca ar fi?

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Mircea Solcanu/Razvan Ciobanu/Leonard Miron/Mircea Zara/Doru IUGA...
O zi frumoasa sa aihappy

| KateMiddleton a răspuns:

Majoritatea!=)

| LikeARollingStone a răspuns:

Mircea Solcanu happy
Si Salam a zis ca e bisexual, parca(ar fi fost culmea sa nu-i placa salamul)
In rest...cred ca o mare parte din politicieni sunt gay!winking

| snzpaul a răspuns:

Solcanu, Miron, Mircea ZARA.

Mai sunt de părere că și designeri vestimentali de-acum sunt gay.
Cătălin Botezatu, de-asemenea.

| CurcubeuAlbNegru explică:

Dar despre Randi ( din trupa Morandi ) ce credeti? Eu zic ca ar cam fi gay, judecand dupa aspectul fizic. laughing big grin