| DeathTheKid a întrebat:

Credeti ca Justin Bieber este una dintre cele mai insuportabile asa zise vedete?

6 răspunsuri:
| educatie2021 a răspuns:

Insuportabillll!?! Copilul ala e un dezastru, o specie ciudata de maimuta cu mai mult par in cap decat alte maimutelaughing, un experiment esuat din care trebuia sa iasa un alt Michael Jacksonlaughing. Nu e insuportabil, e mai rau decat insuportabil. Poate iau bagat ceva in creer de a inceput sa cante.Guvernu American cred ca lau confundat cu o maimuta sau cu nu stiu ce fel de zombi cantaret si a trebuit sa-l bage intr-o cusca!laughing

| RockForever99 a răspuns:

Parerea mea este ca nu.Parerea altora poate fi alta. Iar el nu este insuportabil deodata ce nu ne-a facut nimic. Nu ar fi trebuit sa fie insultat in felul asta. Aaaa... poate daca nu iti place felul in care arata.Asta e altceva. Dar eu zic ca nu e cazul.Ca cel care il insulta sa se gandeasca ca si el ar fi putut fi insultat in orice moment.Parerea mea.
Bye!

| RuxRawrr a răspuns:

Da, mi se pare ca e chiar cel mai insuportabiiil call meu

| Bihter a răspuns:

Nu, mai sunt si altii gen:Selena Gomez, fratii Jonas, Emily Osment, Hannah Montana, dar nu Miley, bine ca a terminat porcaria aia de serial si toti ceilalti idioti de la DISNEY CHANNEL

| SpuFF a răspuns:

Da! eu sunt fata si nu mi se pare nimic special la el, e un pusti care canta...mare chestie! mai ales dupa vocea lui de fata...si fetelor, ghinion pentru voi dar e luat de fraiera de selena (parerea mea) make a life girls! is just a stupid "baby" boywinking

| lorry_9300 a răspuns:

Cu siguranta da