| Ioana22B a întrebat:

Ce culoare ar fi cea mai potrivita pentru rochia de la banchetul din clasa a 8-a?

4 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

Daca vrei sa fii in centrul atentiei cu siguranta ar trebui sa fie rosie.ar putea fi si roz sau galben sau neagra sau alba...

| Butsilee a răspuns:

Roz, rosu, albastru, verde.Eu am vazut fete cu tot felul de culorirolling eyes de la cele mai deschise, stridente si scurte pana la negre, maro lungirolling eyesAcum e decizia tawinking Du-te intr-un magazin si o sa vezi tu care o sa fie culoareawinking

| danutzsan a răspuns:

ROȘU, banchetul ăsta este unic din toate punctele de vedere, nu-l vei uita niciodată.

| Gipsy a răspuns:

Culori deschise cum ar fi galben, roz, mov:X...

Sau daca esti mai plinuta poti sa porti delea mai inchise.:X:*