| XxPuffyxX a întrebat:

Ce culoare iese daca combini galben cu mov?

Răspuns Câştigător
| ღOlimpiaRalukaღ a răspuns:

Verde!

14 răspunsuri:
| petrica1111 a răspuns:

O sa-ti dea clar o variatie de maro.dar daca le combini in proportie de 3:1 si mai adaugi alb vei obtine diferinte nuante de gri.Dar nu uita daca le combini in proportii egale o sa-ti dea maro

| petrica1111 a răspuns:

Maro,pentru ca daca combini 3 culori primare intre ele obtii marowinking

| oanabuysomeweed a răspuns:

Maro happy

| Giinger a răspuns:

E contrast complementar, de obicei-cand combini o culoare cu complementara ei, obtii un gri neutru. happy
alte contraste mai sunt : rosu-verde, Orange-albastru happy sper ca te-am ajutat!

| TheBlackCrystal a răspuns:

Iese un fel de cachi(caki). Acum depinde culoare nuanteai de cat de mult galben pui(daca pui mai mult galben iese mai deschisa nuanta)
Funda!?!?!?

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Verdehappy

| AxyLexy a răspuns:

Un gri neutru parca thinking

| mirunaaa96 a răspuns:

verde thinking

| mihairacu a răspuns:

Purpuriu.

| Motzuletzz a răspuns:

Iese verde.

| Soaree a răspuns:

Verde Iese

| 7Robert7 a răspuns:

Verdelaughing

| XxPuffyxX explică:

Ati dat mai multi rasp corect deci am at la primul.Dar cand o sa fiu senior promit ca va dau vot la toti 13.

| Petrescu_Andrey_1984 a răspuns:

Cu ce combin galben ca sa iasa violet?

Întrebări recente