| ღOlimpiaRalukaღ a întrebat:

TPU! Stiti cumva ce culoare iese daca combini mov cugalben? Va rog e URGENT!

FUNDA la raspunsul corect!

Răspuns Câştigător
| TyoღMarilynManson a răspuns:

Verde lol.big grin

4 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Mov cu galben sunt pe părţi opuse ale roţii culorilor, ar trebui să iasă un căcăniu. Dacă ţie chiar ţi-a ieşit verde înseamnă că ăla era mai mult albastru decât mov...

| IAmSoDifferent a răspuns:

Combina acuarele daca nu ai mov( faci albastru+rosu cat mai mult rosu= cu atat mai inchis movu' cat mai putin rosu= cu att mai deschis movu' ) si apoi fa si tu galben cu mov si vezi ce iesewinking funda?

| djmaxtor007 a răspuns:

Verde tare

| PoWRObert a răspuns:

Ceva roz funda?