| valyrn a întrebat:

Ce cuplu merge?
Naruto - Sakura
Sasuke - Sakura
Naruto - Hinata?

15 răspunsuri:
| EvangelineDS a răspuns:

Naruto - hinata
sakura-sasuke

| FreakyFred a răspuns:

Cel mai bine merge: wyd4ever - Angelina Jolie

| FreakyFred a răspuns:

@AlexLikesRainbows... haha. Sa stii ca nu am ras la "gluma" ta si se pare ca nimeni nu a facut-o.
Dar ca sa si ajut pe @valyrn, mie mi se pare cel mai bun cuplu: Sasuke - Sakura. Bine, asta din ce mai stiu si eu de cand ma uitam la Naruto acum vreo 2-3 ani.
Bafta!winking

| FreakyFred a răspuns:

PENÍBIL, -Ă, penibili, -e, adj. Care provoacă o impresie neplăcută, supărătoare; greu de suportat, apăsător, jenant. (sursa DEX online)

si

AlexLikesRainbows a răspuns:
@Wyd Sau Alex-Alexandra, sau Victor-Mandrut Denisa Loredana. Cat tupeu ai...

da. ai dreptate. eu sunt cel penibil.

| 인스피릿 a răspuns:

Naruto x Sasuke
Yaoooiiii

| KiryuZero a răspuns:

2 si 3

| CamyAngel a răspuns:

Sasuke-sakura normalhappya, si in niciun caz naruto-sakurabig grinpoate doar amicibig grin

| ProjectJackpot a răspuns:

@Wyd laughing Sau Alex-Alexandra, sau Victor-Mandrut Denisa Loredana rolling on the floor. Cat tupeu ai...laughing

| ProjectJackpot a răspuns:

@Wyd, esti penibil straight face. HAbar-nai ce este aia gluma. Mai date-n ****.

| ღm0tzataaღ a răspuns:

Cel mai bine merg Sasuke-Sakura, Naruto-Hinata, Shikamaru-Temari, Gaara-Matsuri si Neji-Ten Tenbig grin.Parerea meahappy.

Bye, Bye

| Looovely a răspuns:

Sasuke-Sakura si Hinata-Naruto=p~!
Fundapuppy dog eyes?

| Kioko9 a răspuns:

Sasuke Sakura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naruto Hinata

| JeffRider93 a răspuns:

NaruHina sau SasuSaku:]] In nici un caz, Naruto-Hinata sau Hinata-Sasuke :]]

| corina1999 a răspuns:

Hinata -Naruto cu siguranta.

Întrebări recente