| CastorR a întrebat:

Ce e cu campania asta.Ma rog, ori cum ar fi eu sunt anti campanie.
NU IMI PLACE CAMPANIA.Deci ce e cu campania?

2 răspunsuri:
| MimiPopescu a răspuns:

Tu faci parte din categoria de persoane ce sunt mai conservatoare, nu? Asculta, daca si parintii nostri nu credeau in Revolutia din 89', daca si ei credeau ca va fi un esec acum tot comunisti eram. Daca Cuza credea ca Unirea va fi un esec numai eram noi acum Romania. O si inainte sa displaci ceva ce-ar fi sa te informezi. Aceasta campanie vrea sa aduca TPU-ul la forma lui bruta. Fara intrebari stupide. Daca tu crezi ca tot ce facem e esec, good for you but you haven't an open mind. Respect!

| Armyanka a răspuns:

Nu mai este nicio campanie

Întrebări recente