| StrikeZ a întrebat:

daca cineva ar face o campanie anti-(un prieten)
voi cati ani credeti ca are cel cine a conceput campania?

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Nu am nevoie de diacritice ca să înțeleg, vreau doar să-mi explici propoziția "voi cati ani credeti ca are cel cine a conceput campania".
Nu înțeleg cum vine "cel cine".

Și nici întrebarea nu o înțeleg. Dacă cineva face ceva împotriva cuiva, nu poate face asta decât dacă are o vârstă anume?
Sau, de ce ar trebui să-mi dau cu presupusul despre vârsta respectivului? Oricum, mai mult de 12 nu prea are cum să aibă.
E un gest idiot să pronești o "campanie" împotriva cuiva, chiar dacă ți-a greșit.

6 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Română?

| StrikeZ explică (pentru Musique):

Vreau sa iti aminitesc ca nu am tastatura in romana

| StrikeZ explică (pentru Musique):

Ok scuze daca nu am scris in asa fel ca sa inteleaga. dar eram putin in graba daca am sa mai pun intrebari am sa fiu mai concret.

| Musique a răspuns (pentru StrikeZ):

Așa să faci.
Multă baftă!

| Musique a răspuns (pentru StrikeZ):

Nu am nevoie de diacritice ca să înțeleg, vreau doar să-mi explici propoziția "voi cati ani credeti ca are cel cine a conceput campania".
Nu înțeleg cum vine "cel cine".

Și nici întrebarea nu o înțeleg. Dacă cineva face ceva împotriva cuiva, nu poate face asta decât dacă are o vârstă anume?
Sau, de ce ar trebui să-mi dau cu presupusul despre vârsta respectivului? Oricum, mai mult de 12 nu prea are cum să aibă.
E un gest idiot să pronești o "campanie" împotriva cuiva, chiar dacă ți-a greșit.

| JustDeedee a răspuns:

10 ani.

| SuneteDeChitara a răspuns:

Peste 16 ani cu siguranta.