| RealLife a întrebat:

Ce e mai rezistenta si buna? bata de baseball din lemn sau aluminiu?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Aia de aluminiu! daca vrei sa il batem pe basescu ma bag si eu big grin

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aluminiul, e numai bun

| foxi a răspuns:

Idioata intrebare!

| ChRoM a răspuns:

Bata de aluminiu pentru ca este si mai usoara big grin

| ZuAgain a răspuns:

Daca aia de aluminium e si pe dinauntru plina cu aluminium asta e mai rezistenta
spargi capete mai usor dar efectul e mai sadic cu bata de lemn.
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am una mare si una mica amndoua sunt din lemn si sunt foarte bune nu sau spart

| Carare_Paul_1998 a răspuns:

Aluminui. vrei sa il bati pe basescu ta ajut big grin big grin big grin

| FaSTBoy a răspuns:

Depinde la ce big grinlaughing
la bataie e mai buna cea de aluminiulaughing