| bebyInocent a întrebat:

Ce este hi5? adica sa imi explice si mie ce se face acolo si chestii de genu ca poate imi fac si eu ma mai gandeskk
cel mai amanuntit rasp primeste funditabatting eyelashesiar restul votsad

Răspuns Câştigător
| jessyka_9063 a răspuns:

Bunahappy pai daca ai auzit de Facebook, hi5 seamana foarte mult cu facebookul, pe hi5 iti poti pune poze, primesti ocmentarii de la prieteni, cunosti lume, iti faci prieteni, daca vrei iti poti aranja pagina foarte frumos, pui muzica, stikere, si stai linistita pentru ca, daca vrei sa nu mai ai hi5 il poti si sterge, succes, sper sa imi dai funditatongue

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AleAnyo a răspuns:

Pe hi5, utilizatorii pot să își creeze un profil online, unde pot indica informații precum vârsta, interese, orașul natal, și pot încărca poze, unde ceilalți utilizatori pot posta (depune) comentarii. Totodată hi5 permite crearea unor albume personale și setarea unui music player pe profil. Utilizatorii pot trimite prin e-mail o solicitare de prietenie spre ceilalți. Când o persoană primește un astfel de e-mail, ea poate să accepte, să refuze sau să blocheze persoana respectivă. Dacă o persoană acceptă pe cineva ca prieten, acei doi vor fi conectați direct. Utilizatorul va apărea apoi pe lista de prieteni a acestuia și vice-versa.

Unii utilizatori optează pentru setarea profilelor lor astfel ca să poată fi văzute de toți. Unii aleg ca profilul lor să poată fi văzut doar de către cei care se află în lista lor de prieteni (adica isi fac profil privat). Rețeaua de prieteni constă în prietenii direcți(primul grad), prietenii acestora (al doilea grad) și prietenii celor de al doilea grad, care formează al treilea grad. E ca Facebook. Sper ca te-am ajutat. :*

| Kerosai a răspuns:

Hi5 este un site de socializare. Poti sa iti faci prieteni, iti pui poze, is jocuri sa te joci, dai " commenturi " la altii la poze, si ai dreptul de ati alege un aspect, sau sa iti faci unul.
Funda? :3

| Joe003able a răspuns:

Uite aici http://ro.wikipedia.org/wiki/Hi5! sper ca te-am putut ajuta:d Bafta!

| ioanaCUTU a răspuns:

Pe hi5 sunt jocuri mai intai iti faci comt

| AnneMariy a răspuns:

Buna kissmylips! Hi5 este un site de scoializare la fel ca si Facebook acolo iti poti face prieteni te poti juca poti comuncia prin mesaje iti poti pune poze iar alti sa iti comenteze la poza poti vorbi despre tine deci este un site de socializare.Eu una iti recomand sa nu iti faci asa ceva eu am avut dar l-am sters pentru ca acolo se afla numai cocalari si pitipoance care nu stiu sa vorbeasca si la 15 au mari fite pe capul lor, dar tu faci ce vrei tu.
Funda? :*

| adina99 a răspuns:

Pe hi5 iti faci prieteni iti postezi poze(cu ce vrei tu) comentezi la pozele altora(daca vrei desigur) vorbest cu altii joci jocuri specifice hi5-ului si poti sa flirtezi (desigur daca vrei ) nu esti obligat sa faci ceva dar acum conteaza ce vrei tu sa faci

| Cretzu_Cretu_1992 a răspuns:

Nai prins hi5 mesenger yahoo erau cele mai tari prin 2008 nu Facebook sau ....restul