| ISaidHelloToMe a întrebat:

In curand e ziua mea:X si as vrea sa dau o petrecere in pijamale...Doar cu fetele. Stiti ce am putea face, ce sa bem etc?
Cel mai mare si amanuntit rasp primeste funda!
Ms, anticipat

Răspuns Câştigător
| DianaDidi95 a răspuns:

Pai "start party!" Ce mai asteptati? Multe reviste despre fete, bataie cu perini...dormiti pe jossmug E amuzant! Faceti-va parul in 2 coditze...arata super tare, si tapati-l putin! Beti suc FANTA sau ce va place voua, dar nu va recomand pepsi sau cola, pentru ca nu e bun la ora aia(seara). Incepeti sa barfiti si voi, vorbiti despre baieti si ce va mai place voua, ascultati muzica, genul vostru preferat(depinde si de varsta voastra). Luati-va pijamale fufoase si colorate:X; Faceti "bratarile prieteniei"(cel mai simplu, luati ata mai groasa si o impletiti sau ii faceti noduri, arata bine) asta in caz ca nu stiti prea bine sa faceti bratari. Uitati-va la poze vechi, cu voi cand erati mai micutze, si faceti si altele noi, ca sa tineti minte de seara aceea. A, da si puteti face farse la telefon prietenelor/prietenilor vostri/voastre. Faceti-va unghiile in diferite culori f stridente si mancati multe dulciuri, sau mancati tort, daca zici ca e ziua tasmug Daca imi mai trece ceva prin cap iti mai scriu! Promit:*
Ei bine, ce sa mai zic.eu iti spun un sincer LA MULTI ANI! Sa primesti tot ce ti-ai dorit, foarte multe cadouri, si sa te distrezi pe cinste cu prietenele tale!

6 răspunsuri:
| CookieșiParty a răspuns:

Puteti sa ascultati muzica,sa va faceti unghiile,sa mancati dulciuri,tort,prajituri,chipsuri etc.,sa va uitati la TV,sa va bateti cu pernele,sa sariti in pat,sa jucati jocuri inventate de voi,sa beti sucuri,apa,ceai,cafea etc.,sa dansati,sa faceti sport,sa mancati cina,sa va jucati la computer,sa faceti felicitari,, sa mancati tort cum am mentionat mai sus, sa incercati sa va culcati cat mai tarziu.

Sper ca te am ajutat cu tot ce am mentionat! La multi ani DarkAngelAnime!

| AndradaAndradaAndrada a răspuns:

Pai eu cand am fost la prima mea petrecere in pijama la o fata ne-am jucat pe calculator, am mancat gustari, am ascultat muzica, am dansat, ne-am imbracat cu haine si am facut parada modei laughing, ne-am machiat, ne-am dat cu oja, am citit o groaza de reviste pentru fete, am facut niste farse pe internet (pe mess - sa ne mai amuzam si noi), ne-am batut cu pernele, am mai povestit cate ceva, am mai barfit pe cate cineva, am spus bancuri si povesti de groaza, ne-am mai uitat si la televizor (am nimerit in seara aia un film de comedie super tare), respectiva la care am fost avea un frate mai mare pe care ne chinuiam sa il enervam (era f amuzant si el nu se supara happy ) si cand s-a organizat petrecerea era iarna cu o zapada de iti ajungea pana la genunchi ...noi (nebunele) scoteam capul pe geam si luam zapada si ne bateam cu ea laughing. Afost super draguta petrecerea!
Ceva in genu puteti face si voi si inca alte multe lucruri de exemplu sa va jucati adevar sau provocare...chestii de aceste (noi nu am reusit ca nu ne-a mai rezervat timpul)
Cat despre mancare eu va recomand pizza, dulciuri, suc ( Cola, Fanta, Sprite - nu conteaza, doar sa va placa voua) si multa, multa distractie.
Succes!

| YumixCupcake a răspuns:

Pai, in primul rand va alegeti pijamalele preferate si niste perne foarte pufoase. Descarcati niste filme bune de pe net, aduceti niste reviste gen Bravo, Bravo Girl, Cool girl. sau care va plac voua. jucati adevar sau provocare, machiati-va... faceti farse la telefon.Eu va sfatuiesc sa beti suc. sa mancati briosebig grin, ciocolata.

| Timee೩ a răspuns:

Pai.thinking puteti descarca filme de groaza[horrorlove struck]sau sa va machiati,sa va faceti parul` cu placa sa mancati ciocolata, popcorn, sa beti pepsi sau faintaalove struck sa va ascundeti una de cealaltalove struck si sa dansatibig grin
Fundaa?love struck

| dumitruanca17 a răspuns:

Pai...sa jucati adv sau provocare.sa beti sampanie pentru copiihee hee,sa dansati,sa defilati pe "podium",faceti pozehee hee,va povestiti intamplari my vechi si amuzante sau secrete, jucati carti, sa spuneti bancuri sa vedeti poze de cand erati mai mici sau din excursiiwinking
daca te-am ajutat fundabatting eyelashes?

| d33ajustme a răspuns:

Si eu fac petreceri in pijamale mai ales de ziua mea x3
Decii pentru a avea o petrecere super smug trebuie sa-ti faci camera cat mai viu colorata cu decoratii~> nu trebuie cumparate, poti sa le faci tu sau mai misto e sa razi impreuna cu prietenele tale.A.si vezi ca pentru film ai nevoie si de floriceelee =p~

◕Adunati toate chestile de >>fetitecele mai funny. [ nu sterge niciodata pozele in care nu ati iesit bine, daca le pastrezi o sa razi mult dupa un timp indelungat ].

◕Adunati toate chestile de baieti : haine de la tatal sau fratele tau, haine mai largi de ale tale, haine inchise la culoare, caciuli si strangetiva parul in caciuli si desenati`va niste barbi. E foarte taree :]]]! Faceti multee poze si sa nu iti fie rusine sa le pui pe fb smug.

◕Faceti poze gen BFF. Cu poze mainile, poze in care sunteti legate la ochi, poze artistige… creativa coafuri ciudatee si dati`le cu fixativ  si dansati mult! Si puteti si sa faceti sport impreuna.

◕Jocuriii >>
-nu pierde timpul cu jocuri plictisitoare. Faceti lucruri cat mai nebunatice!
-jucati >>provocarilaughing

◕Creati`va un cod secret.
Creati`va un jurnal.
Creativa o agenda! Unde puteti sa scrieti :si codul si codul secret si puteti sa clasificati cei mai buni baieti din clasa voastra : 1. X- cel mai cel… 2.y-al doilea cel mai cel, si asa poti si cu fitoasa clasei sau profesoara cu cel mai mare fund :]] sau chestii din astea siii mai puteti scrie si amintirile voastre printr`un cuvant dar sa va si dati seama de ex : energizant sau fantoma sau alte cuvinte .

◕ Gata nu mai pot. ma dor mainile de la cat am scris. Sper ca iti folosesc ideile mele x333!~~
Fundaa puppy dog eyes3