| Raluuuuuuu a întrebat:

Ce este itunes? merg aplicatiile itunes si pe android spre exemplu camwow?

Răspuns Câştigător
| 5IrOK a răspuns:

Nu numai pentru iphone ci si pentru mac(laptopul de la Apple) dar si pentru ipod/ipad si alte dispozitive de la Apple

2 răspunsuri:
| 5IrOK a răspuns:

Din cata matematica stiu eu nu merg deoarece itunes este facut doar pentru ios(sistemul de operare Apple) si alde produse Apple dar pot cauta aplicatia aia in Android market sau pe ceva siteuri cum ar fi Getjar dar depinde ce versiune android ai
BAFTA!

| Raluuuuuuu explică (pentru 5IrOK):

Deci itunes este sistemul de operare pentru. iphone?

| 5IrOK a răspuns (pentru Raluuuuuuu):

Nu numai pentru iphone ci si pentru mac(laptopul de la Apple) dar si pentru ipod/ipad si alte dispozitive de la Apple