| anonim_4396 a întrebat:

Ce este pentru voi copilaria?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru mine copilaria este cea mai frumoasa perioada a vietii deoarece cand esti copil lumea este colorata si senina.
In copilarie traiesti cele mai frumoase clipe.Este un taram fermecat.
Atunci traim la maxima intensitate.
Poti iubi neconditionat si nu ai de ce sa iti faci griji deoarece parintii sunt mereu acolo langa tine si te sprijina.

7 răspunsuri:
| Biutzuca a răspuns:

Timpul cel mai frumos a vietii...

| beki13 a răspuns:

Oglinda unde reflecteaza mai tarziu viata...
Dupa cum spunea L.Blaga,, Copilaria este inima tuturor varstelor."

| Cuvântul1 a răspuns:

Pentru mine copilaria este cea mai frumoasa perioada a vietii fara griji, fara probleme, nu te gandesti ce va fi maine.

| BlackD a răspuns:

Cand eram mica era "ceva" din care vruiam sa scap cat mai repede, acum cand sunt putin mai mare este "ceva" din care nu mai vreau sa ies. Momentele cele mai placute le-am petrecut in copilarie happy

| darkangel000 a răspuns:

Pentru mine a fost cea mai rea perioada a vietii.parintii dau ordine si trebuie sa asculti de maicata de taicatu bla bla bla