| iDroid a întrebat:

Ce este tomorrowland?

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Este un festival anual de muzica electronica din Belgia care a inceput in 2005

4 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Tomorrowland este unul din cele mai mari festivaluri de muzică electronică din lume, organizat anual

| HoTSaucE a răspuns:

Este un festival de muzica din Belgia care tine 3 zile mi se pare si la care participa cei mai mari dj gen afrojack, steve aoki, avicii, etc.Nu stiu care este numarul anual, insa stiu ca am vrut sa imi cumpar in iarna bilete si nu mai erau.Deci, participa oameni din toata lumea.