| Orbithh a întrebat:

Ce exercitii vocale trebuie sa fac pentru a-mi imbunatati vocea?

Răspuns Câştigător
| anaana2323242 a răspuns:

Incearca alea gen. ma me mi mo mu laughing si Vara(e mai cald deci nu o sa te doara gatul).

6 răspunsuri:
| anaana2323242 a răspuns:

Incearca Vara ca atunci e cald si nu poti ragusi sau sa iti pierzi vocea.etc

| Orbithh explică (pentru anaana2323242):

Cum adica?straight face

| Orbithh explică (pentru anaana2323242):

Aha...ok oricum mrs:*

| anaana2323242 a răspuns (pentru Orbithh):

Incearca alea gen. ma me mi mo mu laughing si Vara(e mai cald deci nu o sa te doara gatul).

| Andruțăă00 a răspuns:

Pai uitele : a, e, i, o, u. Dupaia` le repeti pe toate si esti gata sa fii vedeta. Succes!

| Orbithh explică (pentru Andruțăă00):

Mersi pentru bataia de joc!

| Andruțăă00 a răspuns:

Macar am vrut sa te ajut. Si nu vorbi asa cu mine.