| Dana a întrebat:

Ce face un reprezentant avon? Cati ani trebuie sa ai ca sa fi reprezentant? Trebuie sa dai bani?

Răspuns Câştigător
| urgentr a răspuns:

Trebuie sa fi majora.un reprezentant trebuie sa faca multe comenzi la avon.ex.esti la facultate si iti intrebi colegii,rudele,prieteni, vecinii daca doresc produse.tu le comanzi, oamenii care au comandat iti dau banii si tu primesti un cadou de la avon. daca faci multe comenzi o sa ai si reducere la produse.si mama e si crede-ma ca merita.ai si cadou si reducere.fa-te ca nu o sa regreti.
funda? te roog mult

1 răspuns:
| octavianserbulea a răspuns:

14 ani si buletin... nu-ti trebui decat papagal sa atragi oamenii si sa-ti cumpere produsele.winking

Întrebări recente