| Crina141 a întrebat:

Cati ani trebuie sa ai ca sa devii reprezentant Avon, Oriflame?

Răspuns Câştigător
| lexusen3 a răspuns:

Poti munci de la 15 ani impliniti cu acordul parintilor.

7 răspunsuri:
| lindemona a răspuns:

Bună, eu sunt consultant Oriflame din 2011. Te pot ajuta, dacă ai întrebări legate de Oriflame, cu mare drag.
La Oriflame trebuie să ai 16 ani împliniți și acordul părinților.
Venitul este în funcție de vânzările pe care le ai. Comisioanele sunt de 23%, 30% chiar 40% din vânzări. Diferența dintre ceea ce îți plătește clientul și cât dai la Oriflame, rămăne la tine. Adică câștigi imediat, fără să aștepți ziua de salariu.
Nu există o limită de câștig. Nu faci nimic, nu câștigi nimic. Vorba directorului meu: cel mai rău lucru care ți se poate întâmpla este să nu ți se întâmple nimic!
Poți câștiga 10, 100 sau chiar 2-3000 lei per catalog. Depinde doar de tine. Te pot ajuta doar cu informații și ponturi cum să faci din asta un job full-time.
Mă poți contacta pe pagina de FB https://www.facebook.com/Oriflame-Iuhasz-Gerlinde-932528140159246/

Răspuns utilizator avertizat
| ellenn99 a răspuns:

15 ani