| Whatthehell66 a întrebat:

Ce faceti atunci cand ploua? laughing

Stiu: naspa intrebare dar nu am ce face. yawn

Dati-mi si mie niste idei.

Funda.

Răspuns Câştigător
| florynnaa a răspuns:

Ma uit la tv, daca nu, stau la pc, citesc niste reviste, o carte, ceva ft fain, daca nu, ma duc la bucatarie, si pregatesc o prajitura l-a florinarolling on the floor (asa ma cheama pe mine)si uh poti sa pregatesti o prajitura l-a isabelalaughing. in fne. daca nu, scriu in jurnal, compun poezii, cantece, ma uit pe geam, ma uit la filme ft faine,big grin.cam atat.imi dai o funda? nu ar strica.hee hee

17 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Sa privesti cum ploua, e linistitor, sa citesti o carte, sa te uiti la un film, dar sa auzi si ploaia. E o senzatie interesanta sa stai si sa auzi cum, cade ploaia.Sa dormi.Sunt multe lucruri ce se pot face, ploaia nu e ceva rau.Bafta!

| Annitu a răspuns:

Priveşte ploaiaday dreaming

| LuS[z] a răspuns:

De obicei citesc o revista sau o carte buna ori ma uit la tv, la un film bun.
Si desi nu pare atunci cand ploua poti sa faci foarte multe. happy Important e sa treci peste starea de melancolie care e obisnuita in zilele ploioase big grin

| mary_4765 a răspuns:

Stiu ca e mare plictiseala in timpul ploilor
eu in timpul lor imi gasesc intotdeauna ocupatie
de exemplu:crosetez, nu prea imi place dar ma face sa fiu concentrata asupra muncii si trece timpul, sau citesc o carte la geam, o carte mai romantica, ca te linisteste si te pune pe ginduri, sau stau un pic pe net si vb cu prietenii ca ma simt mult mai bine, sau ma apuk de facut ceva prajituri in rind cu bunika, sau ma joc in jocuri cu un prieten sau chiar pe net
e simplu
trebuie doar sa iti placa sa faci aceste lucruri
si trece ziua plictisitoare de ploaie
bafta
happy

| KatyKat a răspuns:

Daca iti spun, imi dai funda? pls :*
Eu multe, ies afara cu prietenii si privim cum ploua, sau fac poze pe ploaie(e romentic, si ft triste pozele se primesc deci e super) Ies cu prietenul si ne primblam, e romantic, citeodata stau in casa, si fac ce imi vine in cap, aadica ce au spus fetele de mai sus...happy baFta, si mmi-ai promis funda:* s-o vad! =D besQ

| Whatthehell66 explică:

Anonim chiar ca esti tare! mersi de idee. pup

| Mony_4137 a răspuns:

Citeste o carte. Poate pare plictisitor, dar nu e daca cartea e una buna.

| andreyusnice a răspuns:

Pai cand ploua eu ajut oameni pe TPU, stau pe mess sau ma joc.

| Диана a răspuns:

Somn de voie! laughing

| ioana_6413 a răspuns:

Ma uit la filme, citesc, vorbesc la telefon, stau pe mess. happy

Răspuns utilizator avertizat
| elycrissro a răspuns:

Ma uit la ploaie.

| Rue a răspuns:

Cand ploua thinking hmmm.pai, scriu povesti din mintea mea gen fan fic.-uri xD, sau citesc altele. De obicei, am mai multa inspiratie cand ploua. Sau fac exercitii fizice sa ma mentin in forma, gen aerobic sau tae bo... Daca nu, imi fac blog-ul, fac teste de personalitate etc laughing. Sau ma joc pe play station (Eye Toy e foarte dragut

| FlooD a răspuns:

Pai sa vb pe mess sa te uiti la tv sa te joci ceva pe pc sau sa vb cu cineva la microfon sau sa joci carti sau ceva pana trece tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idee:get a life!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cind ploua mi-ar place sa ma bag in pat cu iubitul meu si sa facem dragoste, sa ne tinem in brate, sa vorbim si sa ne sarutam si sa mincam in pat si sa facem dragoste din nou si sa nu ne dam jos din pat absolut deloc, toata ziua! Ce parere ai? Cool, nu?

| ketty a răspuns:

Stau nin fotoliu langa fereastra deschisa si citescwinking