| Feeetitzaaa a întrebat:

Ce faceti pe timpu asta naspa? la mine ploua si e cam frigutz

:X:X:X

Răspuns Câştigător
| Tom a răspuns:

Orice ce faci si pe vreme frumoasa mai putin strand si iesiri la terase dar strandul se compenseaza cu bazinul care e acoperit.Biliard, bowling chiar si fotbal in sala intr-un cuvant cam orice numai sa treaca timpul

6 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Nu ma deranjeaza vremea.

| foxi a răspuns:

Frec pc-ul!

| Bubu a răspuns:

Acasa, ma uit la filme, de groaza happy. p mess.hee hee asc muzica, dansez \dancing. uneori citesc tongue

| tiberiu_7743 a răspuns:

Ma plictisesccrying

| GabrielaIoana a răspuns:

Si la mine e tot asa. Da nu e bai ca mai stau un pic pe messenger ma mai joc un pic pe ourWorld mai ma uit la un film sau vorbesc la telefon si trece timpul repede happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stau pe net si ma uit la hobyyuri