| didii a întrebat:

Ce faceti cand va plictisiti?

Dati-mi idei ca sa stiu si eu ce sa fac. laughing

Funda.batting eyelashes

6 răspunsuri:
| zozolyyop a răspuns:

Fac nebunii cu cea mai buan prietena pur si simplu ne distram facem pe nebunele bem cate o bere rontaim seminte. caterinca astea rolling on the floor

| tlaura a răspuns:

Pe net laughing

| Byushka a răspuns:

Cumpara un pui de la magazin laughing pune niste muzicaa happy si danseaza cu el laughing

ia niste pensoane si niste acuarele si picteaza perety happy

ia o oglinda, stai in pat si vorbeste cu tine...

sunt multe de facut happy poti sa vb cu vecinu de la scara de alaturi pe geam smug sa stresezi toti locatari laughing mai ales daca ai babe si mosnegi rolling on the floor... happy

gasesty uh cevawinking. hy te'am pupat happy

| 9999azucena9999 a răspuns:

Fiecare se plictiseste in modul sau si se distreaza diferit. Oricum poti incerca sa gasesti mereu lucruri noi care sa te surprinda placut. Daca esti cu prieteni puteti sa mergeti la piscina, la mare, iar iarna la ski. Daca prietenii iti sunt plecati poti gati o prajitura, vei avea satisfactia de a gati ceva si va fi si dulce si gustos. Poti sa alergi in fiecare dimineata 10 minute pentru revigorare, sau fa-i o curatenie generala. Daca totusi acestea sunt lucruri care se intampla zilnic poti sa te duci la un salon de manichiura si un coafor pentru a schimba ceva din look-ul tau, asa te fei simti mai increzatoare. Gaseste ceva ce nu ai mai facut de mult sau chiar niciodata. Poti inecrca si un sport daca ai timp, iar daca esti mai curajoasa incearca unul extrem, du-te in concediu si distreazate pe la toate parcurile din zona.

| keepa a răspuns:

Poti sa:

1.iesi afara cu gasca/vecini/prieteni/colegi sa vb, sa va plimbati, eventual la un suc

2. daca n-ai chef de unu si vrei sa stai in casa, poti sa iti faci ceva dulce(eu de ex cand ma plictisesc imi fac clatite americane de alea pufoase:X)

3.sau poti sa stai linistita la tine in camera, sa citesti ceva pentru scoala sau ceva d iti place(daca iti place cititul)

4.stai la calculator si sa iti downloadezi un serial/film si sa te uiti(eu m-am uitat vara asta la Gossip Girl si The vampire diares)

5.joci un joc pe net... c iti place tie, sau sa incerci sa faci ceva constructiv gen origami:X

6. dai muzica mai tare si sa incepi sa dansezi prin camera

7. daca totusi teái plictisit de camera/casa. poti sa te duci cu rolele sau sa iesi cu bicicleta ca sa faci si putina miscare si sa-ti treaca si plictiseala... te mai observa vreun vecin ceva se duce de tot plictisealabatting eyelashes

spor in ceea ce faci...[ funda?batting eyelashes ]pup:*

| datesraluca a răspuns:

Poi, de obicei joc table onlinetongue