| SoraPufosheniei1 a întrebat:

Ce faceti cand va plisctisiti ascultati muzica?

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ies afara,raspund pe TPU, navighez pe facebook, ma joc cu cainii si pisica, ma plimb, citesc tongue

| Alexutzapoopuic a răspuns:

De obicei ma culc, cele mai bune idei vin dupa un somn bun

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Ascult muzica, cand la chitara, ies cu prietenii, fac sport (chiar si singur), citesc o carte; orice doar sa nu mor de plictiseala.

| Savin_Ana-Maria_1988 a răspuns:

Stau pe net,
Vezi cat de mult poti sa tii o nota cu vocea
Repeta acelasi cuvant de multe ori pana cand isi pierde intelesul
Prefa-te ca esti un robot.
Da note trecatorilor

Da in secret trecatorilor note de la 1 la 10, iar pe masura ce trec, fa-le o critica in ceea ce priveste stilul de imbracaminte, tunsoarea sau pantofii.
Farse la telefon
Iesi pe balcon si striga la babe.

Plictiseala placuta. happy