| εїз_5660 a întrebat:

Ce faceti?big grin haideti sa povestim ceva ca m-am plictisit rau de tot laughinglaughing
ce faceti de revelion?happy
cati ani aveti de unde sunteti? cu ce va ocupatitongue

Răspuns Câştigător
| εїз a răspuns:

Păi, gândeşte-te la un subiect, şi dupaceea povestim.
21, Bucureşti, aruncarea cu privirea.

6 răspunsuri:
| ForbiddenLove a răspuns:

Bine fac...si eu ma cam plictisesc
pai o sa fie o petrecere la o prietena acasa ...parintii sunt plecati si e mai misto asa (p. s nu o sa facem nimic nebunesc.stai calma laughing)
pai in 17 dec implinesc in sfarsit 14 laughing...sunt pe clasa a 8-a si sunt din Sibiu

| Cristea a răspuns:

17 ani -> stundet la liceu intr'a 11ea. sunt din rm sarat-judet buzau. de revelion sa dea naiba daca stiu ce fac. parintii mei sunt de moda veche si mai mereu ma faceau sa stau pe langa casa. anul trecut mi-am luat PC'u cu totu si am fost la varu. am mancat friptura, am baut shampanie... vin, ne-am jucat in LAN si am dat artificii. destul de aiurea dar deh...oh go on

| WiPi a răspuns:

Sall, pai am facut un dus si acum la PC big grin
nu stiu inca thinking mai e pana atuncia oh go on
Am 14 ani
Stau in Botosani
Ocupatia mea: sa ma tai cu lama laughing

| deny96 a răspuns:

Pai eu fac foarte bine pentru moment, multumesc de intrebare
Revelionul as dori sa il petrec cu prietenii si sa ma disrez-in primul rand.
Eu implinesc 14 ani pe 18 decembrie si sunt din judetul Arges, comuna Popesti si sunt eleva in clasa a 8-a.

Tu ce faci? kiss

| BLG a răspuns:

Pai sunt din ph, am 15 ani, elevatongue, si de revelion o sa fiu la un megapartybig grinbig grin...ca doar o singura data e sf lui 2010 ai inceputul lui 2011...nuuuuuuuu?

| nimeni_2151 a răspuns:

Buzau, 18, elev big grin