| lolfashion a întrebat:

Ce mai faceti?
De unde mai sunteti?
Cati ani mai aveti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citesc intrebare ta si ma uit la Chowder; x
Judetul Dambovita, 15 aniwinking

17 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Buna!happy
Pai fac binebig grin.Pe acasa...am iesit afara pana la magazin si am inghetat...mai citesc cu un ochi la romana... putin la chimie... dar mai mult stau pe nethee hee. Am si ras putin ca m-am intalnit cu o fata care nu ma suporta si am facut-o sa pice de proasta[nu ca nu ar filaughing].happybig grin
Eu sunt de la malul marii, din Constantabig grin, si am 13 ani.big grin

| monyk a răspuns:

Buna, ascult muzica tristasad...mersi de intrebare...eu sunt din Timisoara si am 16 anisori... dar tu, ce mai faci, cati ani si de unde esti? Imi pare bine...

| Ana a răspuns:

Bn si eu p TPU.raspund la unele intrebare big grin
eu sunt din bucuresti, si am 16 ani. aproape 17 big grin

| dragutza a răspuns:

Buna! fac bine in afara de faptul ca trebuie sa invat la scoala! sunt din buc dar.....nu zic varsta!happy

| Eu4EverX a răspuns:

Bunahappy

Sunt din Cluj!

Am doar 15 anitongue

Ce facthinking ...Ascult muzica si ma uit cum plouasad

| viatadecacatt a răspuns:

Ce sa fac am fost pana la spital la o prietena acum am venit si am inghetat de friglaughing
Sunt din Rosiorii de Vede[daca ai auzit de acest oraschatterbox] ma rog e pe langa bucuresti
Siii..Am 14 anibig grin

| Bia:X a răspuns:

Sunt racita sad am 16 ani happy si sunt din Timisoara tu?

| pisoias29 a răspuns:

Iasi, 17 ani tu?

| m4them4tic a răspuns:

Ma "cert" cu mama

Comarnic, PH

Aproape 20, fara mai putin de o luna

| Just mE:x a răspuns:

Buna pe mess si pe TPU nu ma simt prea bine m'a lovit si pe mine epidemia asta de varsat de vantsadma rog sunt din sv si am 13 ani...pare bine de cun uh?:*:X

| thehope a răspuns:

Ma apropii cu pasi inceti de 21 de ani...sunt racita big grin si stau... da nu zic unde ca mi-o iau tongue (langa Bacauwinking ). Dar tu?

| Demoiselle a răspuns:

Buna maitongue... Fac bine, putin cam epuizata dupa scoala, dar supravietuiescbig grin...Sunt din Brasov si am aproape 17 anisori blushing... Dar tu?batting eyelashes

| carmi_6480 a răspuns:

Ma joc cu bebita al meu, am 22 de ani si acum locuiesc in zaragoza.

| denisa_2911 a răspuns:

Buna, bine raspund la intrebari pe TPUhappy si mai invat din cand in cand la modulcrying...eu merg pe 18happy...sunt din Bh... tu?
Te pup. O seara placutawinking

| betti a răspuns:

36 de ani si stau la Valeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot din Bucuresti, am 27 de ani, genul feminin, se vede?

| bambina a răspuns:

Hey:*
sunt din Bacaubig grin
16 ani și m-am saturat de vremea asta idioatafrustrated

aaa... și vreau sa-mi fac cât mai mulți prietenibig grin