| ramonna a întrebat:

Ce faceti daca va spune cineva ca l-a vazut pe prietenul vostru cu o alta fata?

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În mod normal trebuie el să-mi spună, rău va fi dacă îl prind cu ea în pat!
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Il intreb prin surprindere unde a fost la ora x. Daca se balbaie sau evita raspunsul ma prind ca minte.Il intreb daca ii e ruda. Daca nu l-a luat draculaughing

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Ma duc la tradati in dragoste.

lolita
| lolita a răspuns:

Daca-mi zice ca l-a vazut sarutandu-se pe buze il voi suna pe el sa-l intreb daca este adevarta dar daca i-a vazut vorbind, mergand, sarutandu-se pe obraz, band o cafea etc nu-i nici o problema. cu siguranta este o cunostinta si eu ma intalnesc cu o multime de cunostinte zilnic si le salut, ne oprim sa vorbim etc.

| cristi202 a răspuns:

Si ce mare scofala daca e cu un alt barbat? Poate sa mearga. Chiar daca acum imi e sotie. Poate sa se lase si invitata la restaurant in vreo seara. Nu ma deranjeaza. Doare seara o vreau acasa, pentru ca noaptea sa fie cu minehappy.

| Unique_8782 a răspuns:

Daca e de incredere[persoana] o crezi 50% apoi incerci sa afli u daca asa e! dar daca e o cunostinta oarecare nu o crede! eu una n`as crede pe nimeni pana sunt eu convinsa happykiss

| rebb a răspuns:

Il intrebi ce s-a intamplat de fapt?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As verifica daca este adevarat, daca chiar este adevarat nici nu as mai sta de vb ii trimit un sms cu toate recretele mele ca am avut incredere in el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred nimic pana nu vad cu ochii mei.Nu poti avea incredere in nimeni deoarece sunt multi invidiosi.Si poate fata care era cu el era vreo ruda, prietena de familie etc.

| gabrielle43 a răspuns:

Schimbam prietenul!

| neculai a răspuns:

:-| nu`s.ca eu sunt baiat. daca eram fata...vedeam eu tongue