| pişci a întrebat:

Voi ce faceti cu prietenul vostru cand sunteti impreuna? Faceti ceva impreuna?

15 răspunsuri:
| mona a răspuns:

De toate

| neutrino a răspuns:

Agatam ce putem.

| Azµre a răspuns:

Oare ce poți face?

| Oana92 a răspuns:

Normal, facem dragoste, ne uitam la filme, jucam carti, povestim, facem curatenielaughing, ne prostim...

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Da; mancam bomboane agricole si cojile le ascundem in chiloti.

| AngeloDragoiecelmaitare a răspuns (pentru Neagu_Fanica_1980):

Tu sa faci sex cu mata in cur ba

| Schatzyyyyy a răspuns:

Adica?laughing) Pai eu cu prietenul meu, stau, vorbesc, ne spunem te iubesc de 10000ori,ne sarutam, povestim, ne aducem aminte cum ne-am cunoscut[mai mereu]si cam atat deocamdata! Poate peste catva timp, se va intampla si altceva, dar nu de curand, e prea devreme!

| zeulzamolxe666 a răspuns:

Nu facem nimic impreuna.noi facem numai separat si pe rand.

| anca29 a răspuns:

Nu, stam separati tot timpul... Nici nu il salut... straight face
Logic!

| darialdoctorlav a răspuns:

Ne tragem de bracinari.

| TroubleWoman a răspuns:

laughing te uiti la el si-i spui balade...NORMAL ca trebuie sa socializezi, si daca simti, de ce nu? te poti si sarutawinking