| anonim_4396 a întrebat:

Ce ati face cand prietenul vostru v-ar cere sa faceti sex cu el dupa o luna si ceva?

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

L-as refuza, fiindca nu fac sex cu persoane pe care nu le iubesc si care nu mai iubesc. Ori pentru a vorbi de dragoste, trebuie sa treaca mai mult timp.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

As fi refuzat si i-as fi dat papucii daca insista!

| smartalogu a răspuns:

Daca prietenul meu mi-ar cere sa fac sex cu el, inseamna ca eu as fi Mircea Solcanu (la naiba) si normal ca as accepta (la naiba). Dar cum sunt perfect heterosexual, si imi plac fetele, cred ca situatia descrisa de tine e imposibila. Iar daca totusi vine o fata dupa 1 luna jumate sa facem sex ca asa vrea ea i-as da cu flit. Evident sta cu mine doar pentru asa ceva, iar cand v-a avea o partida mai buna o sa o intinda. O zi buna.

Răspuns utilizator avertizat
| emy_8408 a răspuns:

Il refuz si gata, daca te iubeste va intelege ca inca este foarte devreme pentru a avea relatii, daca nu inseamna ca sta cu tine doar pentru sex.Parerea mea.Bafta. happy

| roxy_9087 a răspuns:

L'as refuza, clar!

| ramona_1444 a răspuns:

Depindebig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

L as refuza clar!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca mie mi-ar cere prietenul meu sa fac sex dupa o luna si ceva cu el as face... in relatia anterioara am asteptat sa fie fata pregatita, nu am insistat. daca crezi ca te iubeste si nu te paraseste poti sa faci, sa nu il lasi sa te preseze cu sexul, toate la timpul lor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mi-ar cere asa ceva. pentru ca as avea grija sa-i fac eu instructia de la inceput. si daca accepta de la inceput e perfect, a stiut in ce se baga. daca nu accepta de la inceput nu are rost sa incepem o relatie

| ale_4786 a răspuns:

Daca te iubeste cu adevarat te va astepta happy.

| bianca82 a răspuns:

Daca asta as simti ca vreau sa fac, as face-o., dar cu protectie maxima sa nu avem probleme dupa, totul se face cu cap, nu?