| ElizzaTPU a întrebat:

Ce faceti de 1Mai..merge cineva la mare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu de 1 Mai plec la mare, dar in Bulgaria.Mi se pare mult mai bine la bulgari deoarece au un raport bun calitate-pret si esti respectat, in timp ce la noi se intampla exact opusul.Ar trebui sa invatam de la ei, dar din pacate nu vom putea fi o tara asa de civilizata niciodata, dupa parerea mea.
PS : Nu vreau comentarii gen,, Nu sunt patriota" deoarece fiecare priveste lucrurile altfel.
Si scuze ca m-am intins cu vorba atat de mult despre ceva in afara subiectului de discutie.
Deci in concluzie, da, merg la mare de 1 Mai. laughing
pup : Pe 30 aprilie si 1 mai nu se face scoala, a dat si la TV.

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Pe 1 mai nu se merge la scoala?

| BCoMichael a răspuns:

Eu merg de 5 iunie big grin
Dar daca mergi de 1 Mai atunci cred ca o sa ma razgandescwinking

| esco a răspuns:

Eu as vrea sa ajung tongue