| unaboona a întrebat:

ce mai faceti ...cum va mai merge?

8 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Întrebarea asta este pentru categoria "conversaţii", dar totuşi...
Foarte bine, încerc să ajut pe cineva răspunzând la întrebări.
O seară plăcută!

pa, pa.

| Sperman a răspuns:

Momentan : Ma scarpin in c*r si cant. Vrei sa pleci dar nu ma, nu ma iei. Nu ma, nu ma iei, nu ma, nu ma, nu ma iei. laughing

| anonimanonima a răspuns:

Perfecttt
tu?

| babyblue a răspuns:

In momentul asta, fac bine.
In ultimul timp, imi merge al naibii de prostsad.

| username_3216 a răspuns:

Deloc bine, maine am examen si habar nu am ce trebuie sa invat... oricum se vorbeste in sute de pagini la colegi asa ca ma resemnez

| danc0ck a răspuns:

Eu unul, astept cu nerabdare venirea verii... in rest, destul de bine happy

| telefoanedualsim30 a răspuns:

Buna! pai cu treaba. Cand mai am nevoie de o pauza de 5 min intru pe TPU. In rest mai nimic interesant... Imi pare rau babyblue. dar lasa ca o sa vezi ca o sa urmeze si o perioada super buna! Apropo fetelor eu sunt Nicoleta happy

unaboona Frumos din partea ta ca ai pus aceasta intrebare happy