| mioara a întrebat:

Cum ati petrcut de 1Mai

Răspuns Câştigător
| selef a răspuns:

Am facut ''baie'' la iarba verde, adica ne-a prins ploaia.

13 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Eu am facut cateva treburi domestice, am facut o placinta cu iaurt, am dat cu matura. Aveam in plan o iesire la padure, dar aici a plouat si a batut vantul toata dupa-amiaza.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Am stat acasa cu familia.happy

mariana
| mariana a răspuns:

Intrucat la noi vremea nu a fost prea frumoasa, o parte din zi au fost la cumparaturi si am facut ceva de mancare, iar cea mai mare parte din ziua de 1 Mai, mi-am petrecut-o pe TPU citind rasunsuri, votand cele ce mi-au placut si raspunzand la unele intrebari in care am putut sa dau un mic ajutor. Cred ca "Ziua muncii", am petrecut-o cum se cuvine si mai ales cred ca, am avut satisfactia ca am putut fi utila. O zi in aer curat nu mi-ar fi stricat dar cum nu putem schimba natura, in sensul de a aduce soarele atunci cand cerul este plin de nori, iar vantul rece iti cam intra in oase, m-am considerat fericita ca nu m-am plictisit nici macar un moment si astfel soarele a fost tot timpul in inima mea.

| Krina a răspuns:

Superb! happy
A fost cel mai frumos 1 mai de cand ma stiu.
Ciudat a fost ca l-am petrecut cu niste prieteni si cu niste cunostinte de-ale lor de la biserica.Erau toti foarte credinciosi si "de gasca", nu m-au intoxicat cu credinta si religie.Si cand am fost intrebata de ce religie sunt, le-am zis ca sunt ortodoxa la baza, insa nu sunt credincioasa.Aici a aparut reactia ciudata, ma asteptam sa ma simt putin marginalizata. Dar nu! Se pare ca numai aici se mai intampla cateodata asa.
Am avut ocazia sa cunosc niste oameni deosebiti, care stiu sa respecte parerea celor din jurul lor.

| ioanaa a răspuns:

Nu am petrecut deloc, am stat in casa toata ziua...
Si ziua de azi se anunta la fel de "distractiva", si cea de maine la fel, si tot asa...

| me_6767 a răspuns:

A fost cam nosol. mi l-am petrecut in familie, dar nu asta a fost problema. faptul ca a plouat mi-a stricat ziua! 1sad

| me_6767 a răspuns:

Nasol. a plouat si asta mi-a stricat ziua!

| Ella_6365 a răspuns:

Acasa, pe calculator, cautand melodii laughing

| wale a răspuns:

Am fost pe munte cu prieteni si cortu A FOST SOOPER!

| ioana_2072 a răspuns:

Vreme ploioasa... dar am mers totusi sa vad Festivalul medieval-Brasov.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am petrecut pentru ca eu nu muncesclaughing A fost o zi normala...si am avut si astenie de primavara.ieseam undeva daca era vremea frumoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
La prieteni, la curte, cu grătar și băutură.
A fost foarte plăcut.
Pa, pa.

| ancuta a răspuns:

Unde stai psiholoaga?
54rteu sunt balerina asa ca am avut concurs la adjud am luat premiul 1 am vizitat mausoleul de la marasesti si mam plimbat restul zilei pina seara cu bicla