| AvalohAlyn a întrebat:

Ce faceti de obicei la mare? Cum va distrati si relaxati?

Răspuns Câştigător
| PopAdrian a răspuns:

Anu' trecut am fost la mare si am dormit in hotel ziua in amiaza mare laughing In ultimele zile am fost la plaja si m-am balacit si mi-o placut atat de mult ca am regretat dormitu'. Seara mai sunt cluburi (daca iti place galagia) sau terase (pentru liniste, o barfa, una-alta). Te poti plimba pe dig, pe faleza, poti merge la acvarii (daca sunt in zona), poti vizita epava, te poti da cu banana laughing Ai ce face big grin

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Plaja si baie ce putem face la mare... de relazat nu prea ma relaxez, mai mult ma oboseste marea

| Iamnotme a răspuns:

Eu am fost o singură dată la mare.
Anul trecut, în Italia, şi am stat o lună.
În primele zile a fost ok, mă plimbam toată ziua pe plajă, mă bălăceam, stăteam la soare, dar după câteva zile m-am plictisit laughing
Mergeam pe plajă, stăteam la soare 15 minute, şi apoi acasă la TV laughing)

| ghostlabbrador77 a răspuns:

Pai poti sa te relaxezi l pe marginea marii stand pe un sezlong si band suc, apa si cocktailuri si dormind ori la soare ori umbra.