| afrodita3333 a întrebat:

Ce faceti de obicei sambata?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

PS3, PC, treaba in casa si cumparaturi.

| denysuk25 a răspuns:

Merg la Mall ( KFC, Cinema7D, Cumparaturi ) Si apoi merg la Patinuar

| daydreamer a răspuns:

Ma uit la House (genial).

| akka4 a răspuns:

Ma trezesc pe la 12-13, fac un dus si plec. mai ajung acasa duminica pe seara rolling on the floor iar cand ajung acasa ma bag la pat direct si ma trezesc luni. laughing

| Dark13 a răspuns:

Ma joc pe calculator ...imi fac temele ma uit la tv atata! si cateodata ies pe afara

| Spitz10 a răspuns:

Mama si tata sau espartit,eu si fratele meu ramanand cu mama,deci sambata mergem la tata, ne facem temele stau pe calcu, etc

| Vio199 a răspuns:

Teme, exercitii fizice pe muzica pentru intretinere si slabire...curatenie,net,sms apeluri...chestii de care nu ai timp in cursul saptamaniikiss

| NicoClaudita a răspuns:

Si eu tot la fel ca dark13

| nykol112 a răspuns:

Trezirea la 8 plecat la dansuri venit la 5 si dupa aia pc big grin

| Spink a răspuns:

De obicei ies prin oras cu gasca, depinde cum e vremea!