| anonim_4396 a întrebat:

Ce faceti de obicei sambata dupa-masa?

3 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Buna!
Pai...Deschis laptopu' pun muzica la maxim(AC/DC, Guns N'Roses, Bon Jovi:D)adica, oricum ROCK.Cant putin, apoi intru pe Tpu.ro sau pe blogul meu www.WarAndRiot.blogspot.com incep sa mai scriu cate ceva.Mai sun 1-2 prieteni palavragim vreo 2 ore despre nimic:)). Mai compun un cantec iar mai pe seara imi rezerv putin timp si ma duc sa pictez cate ceva:)).
Cam asta ar fi, stupid, stiu:))
Bye, bye
www.WarAndRiot.blogspot.com

| ιяιηυк a răspuns:

Buna!

Depinde de starea mea de spirit si de vremea de afaralaughing

Daca este cald ma duc sa ma plimb, sa ma distrez.eeh chestiilaughingoh go on
Daca este frig:-s stau la PClaughing sau daca am musafiri restul vine de la sine.
Daca ninge. ies afara si ma prostesclaughing
Daca ploua.ies afara si ma plimb prin ploaiehappy. sau stau in casastraight face

Acum starea de spiritlaughing
Daca sunt fericita pot sa fac muuultestraight face bune sau nebunerolling on the floor
Daca sunt nervoasa imi place sa ma plimb pentru a ma calmabig grin
Daca sunt suparata. sa discut cu cineva drag.big grin
Daca sunt somnoroasa. lenevescyawn

Si cam atatlaughingbig grin

Pa, pa!:*

| Emmeii a răspuns:

Bună. În general ies pe afară sau stau în casă cu ai mei sau cu fratele, sau prietena cea mai bunăă