| yasana a întrebat:

Ce faceti in seara asta unde mergeti? la ce film va uitati?

6 răspunsuri:
| Marialy a răspuns:

Buna seara! Uite acum imi pregateam floricele si un pahar mare cu suc si o sa ma uit la filmul "Piratii din Caraine-La capatul lumii" ti-l recomand si tie! Noapte buna! :X:*

| Marialy a răspuns:

Caraibe*

Răspuns utilizator avertizat
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Seria Underworld

| qpattyx3 a răspuns:

Poi cred ca voi sta acasa sau poate merg in club cu prietenii, vreau sa ascult muzica si sa vorbesc cu iubitul meu si sa ma uit la filmul Twilight partea 4. Cam atat am planificat pentru seara asta.happy

| qpattyx3 a răspuns:

Poi cred ca voi sta acasa sau poate merg in club cu prietenii, vreau sa vorbesc cu iubitul meu si sa ma uit la filmul Twilight partea 4. Cam atat am planificat pentru seara asta.happy