| 3101ella a întrebat:

Ce faceti in seara de Craciun? Mergeti la colindat?

5 răspunsuri:
| Dan a răspuns:

Ma duc la biserica. Tu?

| Abcfunny a răspuns:

Eu observ ca nu prea primeste lumea copii cu colindu ca in ani trecuti sad, de aceea nu ma ducstraight face
cred ca ma voi uita la un film

| Corinne a răspuns:

Eu una nu mai merg din casa in casa cu colinda asa cum o faceam in anii trecutihappy am mai crescutwinking anul asta voi sta acasa cu familia si ma voi stradui sa fiu o gazda buna si primitoarebatting eyelashes si voi astepta colindatorii happy
Tu? ce vei face in seara de Craciun?batting eyelashes

| andrew_9324 a răspuns:

Imi voi colinda parintii, prietenii, apoi vom merge la un bar unde va fi organizat un karaoke, bineinteles ca dupa un vin fiert voi deveni celebra si sufletul distractie. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu ca mi-s prea mare, o sa fiu aici cu voi, sa fac prezenta.