| Andy111 a întrebat:

Ce faceti in vacanta de vara ca eu ma cam plictisesc?

Răspuns Câştigător
| GoBackInFuture a răspuns:

1. Merg la strand cu prietenii, acum cat timp e cald.
2. Ma intalnesc cu prietenii, ne plimbam peste tot (de exemplu : astazi intr-un parc, maine intr-un mall ) mai vorbim, mai discutam despre ce a mai facut unu, altu, mergem la un ping-pong, un fotbal, mai mergem fiecare la celalalt acasa.
3. Plec la munte vreo 2 saptamani, deci cam am ce face.
4. Merg in tabara la mare cool
5. Merg la tara, la bunici, intalnesc persoanele noi de pe acolo.
6. Jucam jocuri in familie cu ai mei cand ne reunim toti (de exemplu la tara, cand se reunesc toti unchii, matusile, verisori, etc) si jucam jocuri d-astea, mai mult intre verisori (monopoly, carti, table, sah, remy, pe calculator)
7. Ma bucur de vacanta care a ramas happy sunt multe lucruri pe care le poti face vara big grin gasesti tu ceva, succes! (P.S. am 15 ani tongue )

| Andy111 explică (pentru GoBackInFuture):

Apropo unde mergi in tabara la mare ca si eu merg in tabara in neptun in august.

| GoBackInFuture a răspuns (pentru Andy111):

In ce perioada mergi din august? (datele mai exact) si care-i numele tau real big grin

| Andy111 explică (pentru GoBackInFuture):

Intre 22-29 si ma cheama andrei

| GoBackInFuture a răspuns (pentru Andy111):

Aha, eu cred ca merg intre 15 si 23, tot la neptun happy

5 răspunsuri:
| DaNaDoT a răspuns:

Se vede dupa intrebarea ta...