| DyTzZza a întrebat:

Ce faceti vara asta...(((funda pentru cele mai originale activitatzi...

8 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Ce am facut mereu

| Alice1122 a răspuns:

Ma rog sa nu ma intalnesc cu profa mea de mate pe strada

| St3fa a răspuns:

Ma voi duce in tabara 2 saptamani.
In Italia 2 saptamani.
In Germania 4 saptamani.
Restul la bunci, acasa, la matuse etcc.

| miranda a răspuns:

Vara asta vreau sa merg la mare cu prietenii, sa imi fac un abonament la fitness si inot, sa merg cu colegii in padure la un gratar, si sa ma distrez cat pot de mult.

| TestoasaRoz a răspuns:

Vara asta am sa ma'ndragostesc happy

| Ionutz4821 a răspuns:

Scot mancare pun la biron si ma joc la pc big grin

| sweetyana a răspuns:

Merg in tabara. poti merge in delta sa te intalnesti cu pritenii sa joci bowling sa mergi in parca cu rolele cu prietenii.fa glume bune oamenilor gen farse la tel.sau gen batzi la usa oamenilor si fugi.gasesti prostii pe plaja si faci activitati cu ele.de ex daca gasesti un televisor poti sa arunci cu pietre in el sau poti arunca cu pietre mici(ca sa nu spargi geamul)in geamurile oamenilir si sa ii sperii...sau sa incerci un sport nou sa batzi recorduri cum ar fi sa te speli pe dinti de 100 ori sau sa bazi recordul lat tennis sau sa te urxi in copaci.sa mergi pe plaja si sa alergi.sa le farci farse pritenilor gen.murit.sau ascuns sa crezi o floare si sa notezi in catre zile creste.sa te urci in copaci.sa cauti chesti...sa cauti bani.sa iei o minge si sa o bati pana se sparge.sa iei 50 de baloane sa le unflii apoi sa le spargi. sper ca te-am ajutat sper sa te distrezi vara asta cat poti de mult

| Alex_3984 a răspuns:

Pai dupa ce termin cu examenele, vreau sa imi fac abonament la sala... pacat e insa ca o sa-mi petrec o mare parte la tara unde de obicei dau din betie in betie, mananc toata ziua si jumate din noapte seminte, iar pe la sfarsitul verii o sa ma duc cu cativa prietenei la Eforie Nord sa ne facem de cap. Macar vara sa ne permitem sa facem prosti daca in timpul scolii stam cuminti.